Piszą o nas

Anna Kowalska

Anna Kowalska

Blog lifestyle'owy

Z niecierpliwością czekamy na wpis pani Anny na temat naszego sztandarowego produktu: listów piorących. Jesteśmy bardzo ciekawi jej odczuć. Pani Anna prowadzi popularny blog dla osób szukających inspiracji w codziennym życiu. Odwiedza ją ponad 50 tysięcy osób miesięcznie.

Dorota Nowakowska

Dorota Nowakowska

Blog parentingowy

Młoda mama najlepiej rozumie potrzeby dziecka. A gdy dziecko ma delikatną skórę, podatną na stany zapalne, wówczas każda opinia na temat substancji uczulających jest 100 razy bardziej wiarygodna. Liczymy, że już niedługo przekonamy się, jak pani Dorota oceniła nasze listki do prania i chusteczki wybielające.

Ewelina Jabłońska

Ewelina Jabłońska

Blog kosmetyczny

Ta pogodna osoba na zdjęciu jest profesjonalną kosmetyczką. I mało kto wie, że na co dzień musi walczyć z poważnymi stanami zapalnymi skóry na dłoniach. Dlatego tym mocniej trzymamy kciuki za to, że seria mydeł i kosmetyków do pielęgnacji skóry oraz włosów pomyślnie przejdzie ten trudny egzamin.

Sonia Wicher

Sonia Wicher

Blog o ekologii

Na tematy związane z ekologią wie chyba wszystko. Możemy więc być pewni, że listki piorące Smart Wash, które postanowiła przetestować, zostaną sprawdzone i przemaglowane wzdłuż i wszerz. Ale dzięki temu zdobędziemy pewność, że listki rzeczywiście pomagają dbać o środowisko.

Tomasz Musiał

Tomasz Musiał

Blog parentingowy

Wbrew oczywistym sugestiom, Tomasz nie musiał zajmować się dwójką dzieci. Po prostu wybrał to, co sprawia mu największą przyjemność. Jak spiszą się nasze detergenty i środki do czyszczenia zabrudzeń w warunkach bojowych? Spokojnie czekamy na rzetelną opinię. Zapewne pisaną w środku nocy.

0