Piszą o nas

Ewelina Myszkowska

Ewelina Myszkowska

Blog o naturalnych kosmetykach

Blog autorstwa pani Eweliny czyta wiele osób zainteresowanych nowinkami ze świata kosmetyków. I choć kosmetyki dla domu z serii Ardor nie do końca wpisują się w listę naturalnych, to bardzo nas ucieszyło, gdy autorka postanowiła sprawdzić, jak naprawdę pachnie odświeżacz powietrza, który ma aż 2,5 procenta dodatku oryginalnych, luksusowych perfum. Nasza radość jest tym większa, że zapach Ardor Euphoria przypadł pani Ewelinie do gustu. A więcej na temat kosmetyków dla domu można przeczytać tutaj: http://echantillons-tests.blogspot.com/2019/06/swiezosc-w-mieszkaniu-z-ardor.html.

Magdalena Jerzyna

Magdalena Jerzyna

Blog o modzie i stylu

Modne osoby też piorą swoje ubrania. I zwracają szczególną uwagę na to, aby odzież była zarówno czysta, jak i w doskonałym stanie. Propozycja pani Magdy, aby przetestować skuteczność listków do prania Smart Eco Wash, to był strzał w dziesiątkę. Z wielką ciekawością czekaliśmy na werdykt ekspertki, tym bardziej, że jej blog czyta bardzo wiele osób zainteresowanych modą. I jak wypadły listki? Fantastycznie! My już znamy szczegóły, a Was zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami: http://www.magdabloguje.pl/.

Joanna Kisiel

Joanna Kisiel

Blog o modzie i urodzie

Jeden z naszych sztandarowych produktów, listki do prania Smart Eco Wash, poddaliśmy rygorystycznym testom. Do przetestowania i wystawienia oceny wzięła je pani Joanna, specjalistka od mody i urody, z której głosem liczy się wiele osób. Sporo faktów i wnikliwe pierwsze wrażenie, ale i dwie córki - to wszystko obiecywało bardzo rzetelny test. Listki po raz kolejny udowodniły, że są bardzo skutecznym środkiem do prania, a wszystkie ich dodatkowe walory przyjemnie zaskakują. Przeczytasz o tym tutaj: http://www.lubietestowac.pl.

Anna Król

Anna Król

Blog parentingowy

Tak naprawdę jest jeden główny powód, dla którego listki do prania Smart Eco Wash pokonały pół świata i z Kanady zawitały do Polski. Jest nim fakt, że są one szczególnie delikatne dla ubrań i dla skóry. Dlatego poddaliśmy je najsurowszej próbie: poprosiliśmy panią Annę o ich przetestowanie. Osoby jej bliskie cierpią na atopowe zapalenie skóry i wszyscy, włącznie z autorką recenzji, oczekiwaliśmy potwierdzenia, że listki do prania są bezpieczne i hipoalergiczne. Surowa próba okazała się po raz kolejny pomyślna dla nas, zresztą sprawdźcie sami: http://www.matkamezatka.pl.

Marzena Wrzosek

Marzena Wrzosek

Blog pasjonatki zdrowia

Listki do prania Smart Eco Wash to produkt, który nas wyróżnia. Wiemy, jak bardzo jest skuteczny i sami wiele razy przekonaliśmy się o tym, jak wiele zalet różny go od proszku do prania. Ale jest oczywiste, że najlepiej, aby ktoś inny sprawdził je w działaniu. A najlepiej mama noworodka. Pani Marzena zgodziła się poddać je takiej próbie. A ponieważ bardzo szczegółowo ją opisała, to z przyjemnością ją czytaliśmy i Was również zapraszamy: https://www.mrscalluna.pl.

Monika Gajewska-Okonek

Monika Gajewska-Okonek

Rodzina testuje

Za każdym razem cieszymy się, gdy nasi użytkownicy są zadowoleni z otrzymanych produktów i jeszcze mają okazję, aby nam o tym napisać. Pani Monika, która ceni sobie czyste ubrania, ale i dobro swojej wrażliwej skóry, napisała o swoich doświadczeniach z najlepszym i zarazem najdelikatniejszym detergentem, czyli listkami do prania Smart Eco Wash. Podzieliła się też wrażeniami z zastosowania naszej nowości, czyli perfum do prania. Zobaczcie sami: https://rodzinatestuje.blogspot.com/2019/11/niezbednik-pani-domu.html

0